§§ neoficiální stránky
vysoké školy §§
Navštivte naše knihkupectví www.NaVysokou.cz

§§ uvedné informace
jsou bez záruky §§

Co je nového?

Informace o studiu
– základní informace o přijímacím řízení a studiu pro zájemce o studium na této škole

Přijímací testy - úvod
– informace o nabídce odpovědí k přijímacím testům na Fakultu bezpečnostně právní a Fakultu bezpečnostního managementu univerzity Policejní akademii České republiky v Praze pro letošní akademický rok 2018/2019 stejně jako roky minulé

OBJEDNÁVKA
– neváhejte a objednejte, dokud máte ještě čas!

Vyhledávání v testech
– podívejte se jakou obrovskou výhodu mají před Vámi registrovaní uživatelé, kteří spojili mozky dohromady a tak vznikly jedny z nejucelenějších odpovědí na otázky k přijímacím testům

Statistiky
– počtu otázek a odpovědí

Nápověda
– aneb časté otázky uživatelů webu

Kontaktujte nás

Kdo jsme?
– a jaké služby poskytujeme

 Přihlásit


§ Internetové stránky obsahují citace ochranných známek, prvků či jinak chráněných vzorů jež náležejí jejich oprávněným vlastníkům.

Co je nového

 
» NaVysokou s. r. o. o přijímačkách
Policejní akademie České republiky
» Co je nového
Nápověda    Vyhledávání   Přihlášení do testů

Chcete být informováni o novinkách? Napište svůj email:
a opište kontrolní slovo 06c53 v opačeném pořadí znaků a vynechte prostřední:  
Datum Popis
2016–03–31

Získejte slevu na nové komentované řešení

Všem našim věrným zákazníkům nabízíme možnost objednat si nové komentované řešení EX POST Komentované řešení variant znalostního testu pro bakalářské přijímačky na akademii 2015/2016 EX POST se slevou 50,- Kč.

Pro objednání v nákupním košíku zadejte slevový kupón: promo

2016–03–11

Komentované řešení vycházející z ostrých testů přijímaček

Právě vychází nová speciální publikace k bakalářským přijímačkám na Policejní akademii ČR v Praze. Nové komentované řešení je založeno na akademií zveřejněných variantách testů, které použila při posledních přijímačkách. Do knihy jsme z jednotlivých variant vybrali všechny otázky znalostního testu a vytvořili z nich knihu Komentované řešení variant znalostního testu pro bakalářské přijímačky na akademii 2015/2016 EX POST.

Kniha je unikátním náhledem na přijímačky z minulého roku a může být geniální pomůckou pro přípravu na letošní přijímačky za předpokladu, že i letošní testy budou postaveny na stejných či obdobných otázkách.

Všem zákazníkům, kteří již mají naše letošní řešení oficiálního zadání přijímaček navíc nabízíme slevu 50,- na tuto novinku. Slevový kupón najdete zde.

2016–02–07

Pro všechny zájemce o práci u policie a studium akademie

Připravili jsme pro Vás nový výhodný komplet knih se slevou 100,- Kč pro zájemce o studium na Policejní akademii ČR a současně pro zájemce o práci u Policie ČR. V kompletu najdete jak řešení letošního roku přijímacího řízení na akademii, tak knižního průvodce psychotesty. Najdete ho pod názvem: Průvodce psychotesty do služebního poměru k policii i hasičům + řešení bakalářských přijímaček pro policejní akademii... 2016/2017

2016–02–04

Připravujeme letošní řešení k přijímačkám policejní akademie

Policejní akademie České republiky v Praze před pár dny zveřejnila otázky k bakalářskému přijímacímu řízení. Jako každý rok již pilně pracujeme na jejich řešení, abychom vám co nejvíce usnadnili přípravu na přijímačky na tuto školu.

Prozatím to vypadá, že otázek zrhuba od 200 ubylo ale i tak došlo v řádu stovek otázek ke změně. Kniha bude dokončena do konce týdne a první kusy k vám poputují již příští týden. Objednat si ji můžete v našem knihkupectví zde anebo na těchto stránkách v části OBJEDNÁVKA.

Připomínáme, že ti kdo mají řešení 2015/2016 mají právo na 50% slevu, kterou mohou uplatnit zde.

2016–01–18

Den otevřených dveří

Přijďte v sobotu 6. února 2016 na den otevřeních dveří Policejní akademie České republiky v Praze. Program začítán v 9 hodin na adrese Lhotecká 559/7, 143 01 Praha 4.

Podrobnější informace můžete najít přímo na letáku policejní akademie, který můžete najít zde.

2015–04–14

Slovní přestřelka utichá

Taky jste sledovali slovní přestřelku, která v poslední době častovala titulky novinových článků? Jak vlastně dopadla... toť otázka, která by možná vydala na další článek.

Pokud jste někdo slovní výměnu ani nezaregistroval a máte zájem se o ní pár věcí dozvědět. Stačí si přečíst aktuality na www.polac.cz.

2015–03–09

Právě vychází v našem nakladatelství

Pro všechny zájemce o práci u policie v našem nakladatelství právě vychází nová příručka, která Vás provede přijetím do služebního poměru a především psychostesty. Průvodce psychotesty do služebního poměru k policii i hasičům

2015–02–23

Knihy už jsou na cestě k Vám

První objednávky jsou již odeslány a Česká pošta Vám je zřejmě zítra doručí.

Nezapomínejte do svých objednávek přidat další letošní novinku Průvodce psychotesty do služebního poměru k policii i hasičům a další rozšiřující otázky z kriminalistiky, kriminologie a právní latiny

2015–02–17

Předprodej nového řešení k přijímačkám

Objednávejte novou knihu k bakalářským přijímačkám Policejní akademi ČR v Praze od našeho vydavatelství NaVysokou s.r.o.

Objednat ji můžete zde anebo v našem knihkupectví, kde můžete uplatnit slevu 50% na nové řešení pokud vlastníte to loňské. Informace o tom jak vygenerovat slevový kód najdete po přihlášení na stránce Objednávka testů jiných let.

První kusy odešleme koncem tohoto týdne.

2015–02–16

Zveřejnění nových testových otázek pro přijímačky

Dnes byly Policejní akademií České republiky v Praze zveřejnění otázky k bakalářskému přijímacímu řízení.

V tento okamžik otázky již zpracováváme, aby Vám nejpozději do 14 dní mohli poskytnout novou aktuální publikaci s jejich řešením, proto vydržte.

Starší novinky
Náhled pro tisk       Copyright © svecpetr.com 2002 — 2005 & © NaVysokou s. r. o. 2005 — 2018