§§ neoficiální stránky
vysoké školy §§
Navštivte naše knihkupectví www.NaVysokou.cz

§§ uvedné informace
jsou bez záruky §§

Co je nového?

Informace o studiu
– základní informace o přijímacím řízení a studiu pro zájemce o studium na této škole

Přijímací testy - úvod
– informace o nabídce odpovědí k přijímacím testům na Fakultu bezpečnostně právní a Fakultu bezpečnostního managementu univerzity Policejní akademii České republiky v Praze pro letošní akademický rok 2018/2019 stejně jako roky minulé

OBJEDNÁVKA
– neváhejte a objednejte, dokud máte ještě čas!

Vyhledávání v testech
– podívejte se jakou obrovskou výhodu mají před Vámi registrovaní uživatelé, kteří spojili mozky dohromady a tak vznikly jedny z nejucelenějších odpovědí na otázky k přijímacím testům

Statistiky
– počtu otázek a odpovědí

Nápověda
– aneb časté otázky uživatelů webu

Kontaktujte nás

Kdo jsme?
– a jaké služby poskytujeme

 Přihlásit


§ Internetové stránky obsahují citace ochranných známek, prvků či jinak chráněných vzorů jež náležejí jejich oprávněným vlastníkům.

Kdo jsme?

 
» NaVysokou s. r. o. o přijímačkách
Policejní akademie České republiky
» Kdo jsme?
Nápověda    Vyhledávání   Přihlášení do testů

Tyto stránky jsou neoficiálními stránkami Policejní akademie České republiky v Praze (dále již PA ČR). Účelem tohoto serveru je zabývat se problematikou spojenou s baklářským a magisterským příjímacím řízením na PA ČR, potažmo studiem samotným. Naším přáním je zpříjemnit / zkvalitnit přípravu budoucím studentům na tento důležitý krok v jejich životě.

Již od roku 2002 (původně jako firma Petr Švec - SVECPETR.COM) se veřejně zabýváme vypracováváním otázek k přijímacím testům na různé vysoké školy. Příkladem mohou být naše současné ale i minulá řešení na tuto škole, ale také na právnické fakulty Univerzity Karlovy či Univerzity Palackého nebo řešení pro přijímačky Vysoké školy ekonomické. Naší prioritou přitom jsou otázky k bakalářskému přijímacímu řízení (stejně s orientací Evropské unie).

Tento server byl vytvořen několika nadšenci se zájmem o dění na PA ČR, které nyní zastřešuje, jak již bylo zmíněno, provozovatel serveru a to NaVysokou s. r. o.

Hlavní podnikatelskou činností NaVysokou s. r. o. je obchod s knihami. Patří k největším internetovým knihkupectvím v České republikce. Jeho sortiment tvoří doslova tisíce knižních titulů ze všech směrů dnešního knižního trhu. Proto nezapomeňte, kde ho najdete www.NaVysokou.cz.

Víte, že to co nás odlišuje od konkurence jsou pravdivější tj. mnohem přesnější informace? Nevěříte... možná sami zjistíte, až si objednáte knihy u jiného prodejce než u nás, který má zboží označené s dodáním v termínu 3 dní a ono nepřijde ani za týden... že u nás je zboží označené s dodáním do 14 dní... nyní již víte proč ;o)

Náhled pro tisk       Copyright © svecpetr.com 2002 — 2005 & © NaVysokou s. r. o. 2005 — 2018